Cvičenie po pôrode a diastáza | Balancetv.sk

V PREDAJI

Cvičenie po pôrode a diastáza

od 39,90€

Idem do toho!

Milá mamička,
nájdi si chvíľočku času na seba po tehotenstve a pôrode.
Je jedno či si práve ukončila šestonedelie alebo už si aj niekoľko rokov po pôrode.
Na kurze ťa postupne prevedieme cvičeniami, ktoré ťa naučia lepšie držať telo.

Manipulovať s bremenami tak, aby si si chránila chrbát a vedela pri tom zapojiť brucho panvové dno. Uvedomíš a spevníš si svaly panvového dna a brucha. Cvičenia nie sú fyzicky príliš náročné. Sú cielené tak, aby si mala dosť času každý cvik precítiť a uvedomiť si svoje telo.

Obsahom kurzu:

  • 10 LEKCIÍ + 13 BONUSOVÝCH cvikov s 3-mesačným tréningovým plán, ktorý bude pre teba slúžiť ako pomôcka, aby si dosiahla čo najlepšie výsledky.
  • Workshop, kde sa dozvieš všetko potrebné o diastáze

 Aby si sama videla efekt cvičenia je vhodné sa odfotiť v spodnom prádle pred začiatkom a po ukončení kurzu spredu, zozadu a zboku.

Pokiaľ si nie si istá, či je cvičenie pre teba vhodné neváhaj nás kontaktovať mailom a prediskutujeme tvoj stav a požiadavky.

Na kurz budeš potrebovať 3 uteráky, 2 štuplíky z pet fliaš, overball, mäkkého väčšieho ježka, stoličku a priestor pri stene.

Workshop je venovaný všetkým ženám po pôrode so zameraním na aktiváciu brušnej steny, stiahnutie popôrodnej diastázy a rekonvalescenciu ženy po pôrode, ale aj pre všetkých, ktorých táto tématika zaujíma a chcú sa dozvedieť viac.
Povieme si:

  • Čo je to Diastáza,
  • Prečo ako dochádza k jej vzniku a čo môže spôsobovať,
  • svaloch brušnej steny a pokúsime sa ich vedome zapojiť,
  • Ako môžme zlepšiť držanie tela a aký to má obrovský vplyv pri riešení popôrodného bruška,
  • O možnostiach terapie popôrodnej diastázy.

Prakticky si ukážeme cviky v období šestonedelia  po ňom.

A samozrejme množstvo ďalších zaujímavých vychytávok a tipov.

Diastázu s Active clinic absolvovali taktiež Martina Takáčová, Tatiana Žideková a s výsledkom sú maximálne spokojné.

 

imageSingle
icon

Základný cenník

Cvičenie po pôrode a diastáza

59,9€

180 dní

Cvičenie po pôrode a diastáza + WORKSHOP

99,9€

180 dní

Workshop Diastáza

39,9€

90 dní

PREDSTAVENIE PROGRAMU

Tréner

Mgr. Soňa Čerňanská

Šport a najmä tanec napĺňa môj život už od malička. Preto som v roku 2001 začala viesť skupinové tanečné lekcie pre deti a mládež, od ktorých som neskôr prešla k fitness a k vedeniu skupinových lekcií ako funkčný, kondičný tréning a moderný tanec. Keďže okolo mňa bolo a stále aj je množstvo ľudí, ktorí trpia belesťami chrbtice , či už bolesťou krížov, bolesťou krčnej chrbtice , hlavy…. Uchvátil ma iný pohľad a to na cvičenie s ohľadom na správne držanie tela  ,,pilates´´ ktorý mi otvoril dvere a ukázal cestu ako sa dá krásne, zdravo a hlavne správne pracovať s telom. Vďaka tomu som sa začala venovať aj individuálnym tréningom, ktoré prispôsobujem tak, aby vaše telo pocítilo príjemnú zmenu v zdravšom držaní tela, bezbolestnom pohybe a samozrejme, aby bol pre vás pohyb radosťou. Svoje nadšenie pre zdravý pohyb a skúsenosti budem rada zdieľať s vami. Pomôžem vám splniť vaše ciele.