Zdravé chodidlá Workshop & Videokurz | Balancetv.sk

V PREDAJI

Zdravé chodidlá Workshop & Videokurz

Od 29.90€

Idem do toho!

Uľav svojim  nohám, posilni  ich svaly a zlepši tak držanie svojho tela.

Chodidlá sú základ, na ktorom stojí celé naše telo. To, v akom sú postavení, ovplyvňuje nie len tvoje držanie tela, ale aj kvalitu pohybu ako takého.

Videokurz venovaný chodidlám je zameraný na aktívne a správne cvičenie vedúce k odstráneniu nesprávneho postavenia chodidla, zlepšeniu držania tela, zmierneniu bolesti.

Cvičenie je vhodné pre ľudí trpiacich bolesťami chodidiel, výrastkami, vbočeným palcom, kladivkovými prstami alebo plochonožím. Samozrejme aj pre tých, ktorí sa chcú svojim chodidlám venovať z preventívneho hľadiska. Na kurze sa okrem účinných cvikov naučíš aj masáže na relaxáciu chodidla.

Videokurz je vhodný ako pre dospelých tak aj pre deti.

Aby si získal ucelený pohľad na dokonalú architektúru a funkciu nášho chodidla odporúčame zakúpiť si aj workshop Zdravé chodidlo, ktorý ti vysvetlí, prečo je tak dôležité sa o túto našu telesnú základňu starať.

Na kurz budeš potrebovať veľkého mäkkého ježka, malého mäkkého ježka, 3 štúplíky z PET fliaš, uterák.

 

Na workshope ti  vysvetlíme, prečo je tak dôležité sa o naše chodidlo ako našu základňu starať. Vysvetlíme si, ako postavenie chodidla vplýva na zvyšok nášho tela, a tiež, že bez správneho nastavenia chodidla žiadne cvičenie nie je tak efektívne, ako by mohlo byť.

Dozvieš sa obrovský význam našej pätovej kosti v koncepte aktivácie brušnej steny. Samozrejme sa povenujeme aj najčastejším ochoreniam chodidla, ako je napríklad vbočený palec – hallux valgus, plochá noha alebo vysoká klenba chodidla, kladivkové prsty či výrastky.  V praktickej časti si ukážeme zopár jednoduchých cvičení, ktorými do tvojich  chodidiel opäť vdýchnu život.

imageSingle
icon

Základný cenník

Videokurz Zdravé chodidlá

29.90€

180 dní

Workshop Zdravé chodidlá

39.90€

90 dní

Videokurz+Workshop Zdravé chodidlá

59.90€

180 dní

PREDSTAVENIE

Tréner

Mgr. Soňa Čerňanská